Redmi 8A Pro Telefonu Tanıtıldı ( Uygun fiyatıyla dikkat çekiyor )

104

Xiaomi Endonezya Twitter hesabı üzerinden yeni Redmi 8A Pro akıllı telefonuyla ilgili olarak paylaşım yapıldı. Redmi 8A Pro modeli ilk olarak Endonezya pazarında satışa sunulacak. Pro versiyon ile Endonezya pazarında başarılı olmaya çalışacak olan 8A modeli, genel itibariyle uygun fiyatıyla dikkat çekecek.

Redmi 8A Pro akıllı telefonunun 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanına sahip olan versiyonu 93 Dolardan, 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı bulunan sürümüyse 99 Dolardan piyasaya sürülecek. Cihaz genel itibariyle giriş seviyesi özelliklere sahip olmasına karşın 6.22 inç büyüklüğünde IPS LCD ekranıyla dikkat çekmekte.

Redimi 8A Pro telefonunda bulunan 6.22 inç büyüklüğündeki ekran Corning Gorilla Glass 5 korumasına da sahip olacak ve HD çözünürlük sunacak. 2 GB – 3 GB RAM ve 16 / 32 GB depolama seçeneğiyle gelecek olan telefonda 5.000 mAh güçlü bir batarya bulunacak olup cihaz giriş segment telefonlarda kullanılan Snapdragon 439 temelli olacak ve Adreno 505 GPU içerecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.