Redmi 9 Bir Özelliği ile Giriş Segmente Örnek Olacak

70

Redmi 9 akıllı telefonu giriş segment pazarda konumlandırılacak bir akıllı telefon olacak. Pek çok fonksiyonu henüz şimdiden ortaya çıkan yeni Redmi 9 akıllı telefon modeli bazı özellikleri ile giriş seviyesine örnek olacağı benziyor.

Gelen bilgilere göre telefonda 5.000 mAh batarya yer alacak. Böylece kullanıcılar bir günü şarj dolumu yapmadan rahatlıkla çıkarabilecekler ve hatta bazen iki gün dahi şarj etme ihtiyacı hissetmeyecekler. Elbette bu süre yine kullanım sıklığına ve çalıştırılan uygulamalara göre değişebilecek. Telefon genel anlamda güçlü bir batarya performansı sunacak.

Cihazın dikkat çekici olan bir diğer fonksiyonu ise parmak izi sensörünün ekranın içerisinde konumlandırılıyor olması. Giriş segmente ait olan akıllı telefonlarda bu özelliği genellikle pek göremiyoruz. Bu bağlamda önemli bir fonksiyon olduğunu ifade etmemiz gerekiyor.

Gelen diğer bilgiler telefonda 4 GB RAM veya 6 GB RAM bulunacağını , ekranının 6.5 inç büyüklüğünde olacağını ve cihazın MediaTek G70 işlemci ile çalışacağını gösteriyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.