Redmi 9 Prime Telefonunun Ekran Özellikleri Belli Oldu

64

Xiaomi şirketi Redmi serisi için yeni bir akıllı telefon daha ekleyecek. Redmi 9 Prime telefonu çıkacak. Söz konusu telefonun sahip olduğu ekran özellikleri belli oldu.

Gelen bilgilere göre Redmi 9 Prime akıllı telefonunda Full HD çözünürlüklü 6.53 inç büyüklüğünde ekran bulunacak. Ekranın üst kısmında damla çentik kamera yapısı bulunacak. Ürünün arka kısmında ise toplam dört arka kameranın yer alması bekleniyor. Böylece Redmi 9 Prime modeli toplam 5 kameraya sahip olacak.

Redmi 9 Prime cihazında 5020 mAh kapasiteli batarya bulunacak olup bu batarya 18W hızlı şarj desteği sunacak. Ürünün yonga setine dair de bir sızıntı bulunuyor. Gelen sızıntılar telefonda MediaTek Helio G80 işlemcisinin kullanılacağını gösteriyor.

Redmi 9 Prime fiyat tarafında cazip bir telefon olacak gibi gözüküyor. Elbette bu konuda net bilgiler için biraz daha beklemek gerekiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.