Redmi K30 Ultra Sadece Bir Dakikada Tükendi

36

Redmi şirketinin yeni telefonu K30 Ultra çıkışını gerçekleştirdikten sonra yalnızca bir dakikalık bir zaman diliminde 100 bin adet satarak dikkat çekti.

Redmi K30 Ultra telefonu ilk olarak Çin’de satıldı ve özellikle uygun fiyatlı bir model olarak kendisini gösterdi. Bu durumun nimetlerini sunan K30 Ultra akıllı telefonu Çin’de satışıa sunulduktan yalnızca bir dakika sonrasında 100 bin adet sattı. Böylece ilk stoklar tamamen tükenmiş oldu. Eylül ayında diğer pazarlarda da satışa sunulacağı iddia ediliyor.

Yeni K30 Ultra modeli özellikle uygun fiyatı ile dikkat çeken bir telefon oldu. 6.67 inç büyüklüğünde 120 Hertz yenileme hızına sahip ekranı bulunan Redmi K30 Ultra akıllı telefonunun 64 Megapiksellik ana kamerası bulunuyor ve ön yüzünde 20 Megapiksellik açılın selfie kamerası sensörüyle geliyor.

K30 Ultra’da 128 GB dahili depolama alanı ve 6 GB RAM bulunurken telefon 288 Dolar fiyat etiketine sahip. Bu kadar ilgi görmesinin altındaki sebebin de rekabetçi fiyatı olduğunu söyleyebiliriz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.