Redmi K30i 48 MP Ana Kamera Kullanacak

39

Redmi K30i akıllı telefonunda 64 MP ana kamera kullanılacağı düşünülürken aslında telefonun 48 MP ana kamerayla geleceği ortaya çıktı. Redmi K30 Aralık ayında piyasaya sürüldüğünde, sadece Çin varyantı sadece 4G’ye yerleşen küresel olanla 5G bağlantısı sundu.

Son söylentiler ise , Redmi K30i’nin piyasadaki en ucuz 5G akıllı telefon olma zorluğunu üstleneceğini ve muhtemelen Çin dışında da mevcut olacağını öne sürüyor.

Telefonun fiyatını tutmak için bazı unsurlarının kırpılması gerekmekteydi ve bu durumda, Redmi K30i muhtemelen mevcut Redmi K30 telefonlarda bulunan 64MP yerine dört kamera dizisi için daha ucuz bir 48MP ana sensör kullanacaktır. Gelen bilgiler bunu gösteriyor.

Son gelişmeler varsayılan MIUI Kamera uygulamasında, Redmi K30 5G’nin kod adı olan “Picasso” adlı bir telefonu hedefleyen bir dizeden geliyor. Çin’deki K30 5G’nin 64MP kamera kullandığını bildiğimizden, bunun uluslararası K30i varyantı olduğunu varsaymak mümkün. İlerleyen süreçte neler yaşanacağını bekleyip göreceğzi.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.