Redmi Note 7 Android Beta Global Sürümü Yayınlandı

64

Xiaomi şirketi Redmi Note 7 akıllı telefonu için güncelleme yayınlamak üzerine bir süredir çalışıyor ve Android 10 güncellemesinin ne zaman paylaşılacağı merak ediliyordu. Gelen bilgiler global beta sürümün en sonunda yayınlandığını gösteriyor.

Redmi Note 7 sahip olduğu özellikleri uygun bir fiyata sunması ile özellikle geçtiğimiz yıla damga vuran bir telefon oldu. Hali hazırda Android 9 işletim sistemi ile çalışmakta olan telefon aradan geçen bir yılın üzerinde bir zamandan sonra Android 10 güncellemesine sonunda kavuştu. Cihaz için Android 10 global beta güncellemesi yayınlandı. V11.0.1.0.QFGMIXM yapı numarasına sahip olan güncellemenin dosya boyutunun yaklaşık 2 GB olduğunu da belirtelim.

Kullanıcılar Androdi 10 güncellemesiyle beraber Temmuz ayı güvenlik yamasını ve pek çok hata düzeltmesini de alacak. Güncellemeleri otomatik olarak alabilmek için ise kullanıcıların yetkili bir Mi hesabına sahip olmaları gerekebilir. Sonuçta şu an beta sürüm olarak yayınlanan güncelleme yakın zamanda kararlı sürüm olarak da kendisini gösterecektir.
One thought on “Redmi Note 7 Android Beta Global Sürümü Yayınlandı

  1. Çağatay

    bana hala gelmedi ben ayarlar~telefon hakkinda~sistem güncelleme adımlarını takip ederek bakıyorum ama uygun güncelleme yok diyor ne yapabilirim

    Reply

Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.