Redmi Note 7 Telefonu MIUI 12 Güncellemesi Aldı

20

Redmi şirketinin Note 7 akıllı telefonuna MIUI 12 güncellemesi geldi. İşte güncellemeye dair ayrıntılar…

Akıllı telefon kategorisinde popüler markalardan Xiaomi’nin alt markası Redmi, Note 7 akıllı telefonuyla özellikle bir dönem oldukça dikkat çekmişti.

Xiaomi akıllı telefonlarında bulunan MIUI 11 arayüzünü artık MIUI 12 arayüzüne yükseltiyor ve bu doğrultuda Redmi Note 7 akıllı telefonu için de MIUI 12 yayınlanmış durumda.

Redmi Note 7 akıllı telefonunun Avrupa Sürümü için kararlı beta güncellemesi yayınlandı. Böylece kullanıcılar güncellemeyi uygulayabiliyorlar ancak kararlı tam global sürümler için önümüzdeki hatfaları beklemeleri gerekecek. Kararlı beta sürümü de şu an Avrupa sürümü Redmi Note 7 akıllı telefonları için paylaşılıyor.

Xiaomi aslında birkaç ay önce MIUI 12 güncellemesini zaten Redmi Note 7 telefonuna sunacaktı ancak yaşanan bazı problemler şirketin yayınlayacağı MIUI 12 güncellemesinin gecikmesine sebebiyet verdi.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.