Redmi Note 9S Telefonuna MIUI 12 Güncellemesi Geldi

46

Redmi Note 9S akıllı telefonu için yeni MIUI güncellemesi yayınlandı. Hindistan’da Note 9 Pro ismiyle satılan modelin global pazardaki ismi ise Note 9S olup ülkemizde de bu adla satışa sunulmuştu.

Xiaomi’nin MIUI 12 arayüzü Nisan ayında ilk kez tanıtılmış olup en güncel kullanıcı arayüzü versiyonu konumunda. MIUI 12 güncellemesi bundan bir ay kadar önce Redmi Note 9 telefonu için yayınlanmıştı. Şimdi sırada Note 9S var.

Xiaomi, MIUI 12 arayüz güncellemesini Note 9S akıllı telefonu için de yayınladı. Dosya boyutu 755 MB olan güncelleme V12.0.1.0.QJWINXM numarasıyla kendisini gösterdi. Kısa bir süre zarfında da tüm Note 9S telefonlarına ulaşması bekleniyor.

MIUI 12 yayınlanan Note 9s için henüz Android 11 güncellemesinin paylaşılmamış olduğunu da belirtelim. Yakın zamanda Android 11 güncellemesi de alacak olan telefon, uzun bir süre güvenlik güncellemelerinden de yararlanacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.