Redmi Pro 2 Özellikleri Açığa Çıktı!

224

Xiaomi’nin alt markası olan Redmi, Redmi Pro 2 olarak adlandırdığı modelinin teknik özellikleri internet ortamına sızdırıldı. Böylelikle Redmi markasının yeni akıllı modelinin özellikleri açığa çıkmış oldu.

Sızdırılan özelliklere baktığımızda, Redmi Pro 2 modelinin tasarım anlamında Redmi Note 7 ile benzerlik gösterdiğini görüyoruz. Sızıntıya göre çentiksiz ekran tasarımı ile gelen modelde 6.39 inç büyüklüğünde Full HD+ bir ekran yer alıyor. Bu ekran Corning Gorilla Glass 5 ile korunuyor ve ayriyeten telefonda ekrandan parmak izi okuma teknolojisi barınıyor.

Yine yapılan sızıntıya göre telefon gücünü Snapdragon 855 işlemcisinden alıyor. Arka yüzünde üçlü kamera kurulumu bulunan telefonun ana kamerası 48MP çözünürlüğünde. Diğer kameraların özellikleri ise henüz belirli değil. Redmi Pro 2 modelinin 27W hızlı şarj destekli 3600 mAh bataryaya sahip olduğu belirtiliyor. Siyah, mavi ve kırmızı renk seçenekleri ile kullanıcılarının karşısına çıkması düşünülen telefonun fiyatı hakkında ise bir bilgi bulunmuyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.