Reno 4 Lite Telefonunun Tanıtımı Yapıldı

31

Oppo Reno 4 Lite, Oppo’nun yeni hamlesi olarak geliyor. Söz konusu model Reno 4 ailesinin yeni üyesi olacak.

Tanıtılan Reno 4 Lite modelinde 8 GB RAM, 128 GB dahili depolama alanı bulunacak. MediaTek Helio P95 işlemci ile gelecek olan telefon microSD kart destekleyecek. Bataryası 4.015 mAh olarak gelecek olan Reno 4 Lite telefonu mavi ve siyah olarak iki farklı renk seçeneğiyle piyasaya sürülecek.

Telefonun arka tarafında 48 Megapiksellik ana kamera yer alacak ve bu kameraya 8 Megapiksellik ultra geniş lens ile çift 2 Megapiksellik monokromatik sensör eşlik edecek. Böylece dörtlü arka kamera yapısıyla gelecek olan telefonun ön yüzünde ise 16 Megapiksellik ana kamera ve 2 Megapiksellik derinlik sensörü bulunacak.

Fiyatı vergiler hariç olmak üzere yaklaşık 3250 TL’ye denk gelen ürünün Türkiye pazarında satışa çıkarılıp çıkarılmayacağı belirsiz. Oppo’nun Türkiye pazarındaki faaliyetleri ve oynamak istediği rol göz önüne alındığında büyük olasılıkla gelecektir.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.