Reno 4 Pro Resmen Tanıtıldı

52

Çin merkezli teknoloji şirketlerinden Oppo, Reno 4 Pro akıllı telefonunun tanıtımını gerçekleştirdi.

Orta segment için gelecek olan yeni Reno 4 Pro akıllı telefonunda 6.5 inç büyüklüğünde 1080 x 2400 piksel çözünürlüğünde Super AMOLED ekran bulunuyor.

Delikli ekran tasarım yapısı ile gelen telefonun ekran gövde oranı yüzde 88.3 olup Corning Gorilla Glass 5 korumasına sahip olacak.

Telefonda Snapdragon 720G yonga seti yer alacak ve 8 GB RAM içerecek. Depolama alanı tarafında ise 128 GB ve 256 GB olmak üzere iki farklı depolama birimi opsiyonuna sahip olacak.

Cihazda 4000 mAh batarya yer almakta olup 15 dakikada yüzde 60 oranına şarj edebileceksiniz. Böylece telefonun yüzde 0 dan yüzde 100 seviyesine ulaşması yarım saati bile bulmayacak.

Reno 4 Pro akıllı telefonu 48 MP ana kameraya sahip olacak ve bu kameraya 8 MP ultra geniş açılı kamera, 2 MP makro kamera ve 2 MP derinlik kamerası eşlik edecek. Ön yüzünde ise 32 MP selfie kamerası bulunacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.