Resolutiion Switch ve PC İçin Duyuruldu

79

Konsol ve PC alanı için günümüzde çok fazla yeni oyun piyasaya sürülüyor. Resolutiion da Mayıs ayı içerisinde hem PC hem de Nintendo Switch platformu için çıkışını gerçekleştirecek.

Geliştirici Monolith of Minds ve yayıncı Deck13 Spotlifht eliyle çıkan yeni Resolutiion yapımı, hızlı ve tempolu bir macera oyunu olarak dikkat çekmekte. Yapılan açıklamada oyunun 28 Mayıs 2020 tarihinde Nintendo Switch ve PC için çıkacağı duyuruldu. Aynı zamanda YouTube üzerinden de bir tanıtım videosu yayınlandı. Söz konusu tanıtım videosu oynanış görüntülerinden oluşmakta olup oyundan pek çok kesiti karşımıza çıkarıyor. Söz konusu oynanış videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Resolutiion’ı önceden denemek isteyenler için şu an GOG ve Steam üzerinden indirilip oynanabilen bir demo sürüm de bulunuyor. Toplam 20 saati aşkın bir oynanış deneyimi sunacak olan Resolutiion da kahraman da olabileceksiniz kötü adam da.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.