Retro Machina Çıkış Tarihi Kısmen Belli Oldu

10

Retro Machina çıkış tarihi gün ve ay bazında belli olmasada yıl ve çeyrek bazında belli oldu. Oyunun muhtemel çıkış dönemi açıklandı.

Bulmaca macera oyunu Retro Machina’nın geliştirilme aşaması sürüyor. Orbit Studio tarafından geliştirilen oyunun ne zaman piyasaya sürüleceği aşağı yukarı belli oldu. Buna göre Retro Machina yapımı 2021 yılının ilk çeyreğinde çıkışını gerçekleştirecek. Yani Ocak, Şubat ve Mart aylarından birinde piyasaya sürülecek. Elbette bu planlanan dönem olup bir aksilik yaşanıp ertelenme ihtimali her zaman bulunuyor.

Küçük bir robotun rolünü üstlendiğiniz Retro Machina yapımında 50’ler ve 60’ların bilim kurgu içeriklerinden esinlenilerek ortaya çıkarılan bir evren bulunuyor. Yönettiğiniz ufak robotun kendisini tamir etme gibi özellikleri bulunuyor ancak önünde eve dönüş öncesi engeller bulunuyor ve eve dönmek istiyorsa bu engelleri aşmak zorunda.

PC, Nintendo Switch , Xbox One ve PlayStation 4 için çıkacak olan oyunun Sony ve Microsoft’un yeni nesil olan PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarına çıkması ise şu an için söz konusu değil.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.