Rockstar Games, GTA IV Radyo İstasyonu Hakkında Geri Adım Atmak Zorunda Kaldı

97

Rockstar Games, bundan uzun yıllar önce piyasaya sürülen GTA IV oyunu için radyo istasyonlarını bir süre sonra kaldırmıştı. Bu durum GTA IV’ü hala oynayan oyuncular tarafından tepkiyle karşılanmıştı.

GTA IV ile ilgili bu kez sürpriz bir karar ortaya çıkmış allınan yeni karar GTA IV oyununda radyo istasyonlarının geri getirilmesi yönünde olmuştu. Rockstar Games tarafından yapılan açıklamada GTA 4 oyununda bulunan radyo istasyonlarının oyuna tekrar dahil edileceği duyurulmuştu ve geride bıraktığımız hafta sonu yayınlanan güncelleme ile GTA 4’ten kaldırılan radyo istasyonları tekrar eklendi. Ancak oyuncular bu kez de güncellemeden sonra kayıt dosyalarının bozulduğunu rapor etti.

Bunun üzerine sorunu giderme yollarına başvuran Rockstar Games’in kaybolan radyo kanallarını geri getirme projesi suya düştü ve şirket güncellemeyi geri alma kararından sonra yeni bir güncelleme daha yayınlama hazırlığına girişti.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.