RTX 2080 Ti Super Mi Geliyor? İşte Son Dedikodular!

124

Donanım dünyasında grafik kartı kategorisinde çeşitli ürünler sunan ve sahip olduğu kaliteyle  sıklıkla adından söz ettiren NVIDIA, bu kez de RTX 2080 Ti Super üzerinde mi çalışıyor? Buna dair bazı dedikodular ve iddialar ortaya çıktı.

NVIDIA resmi Twitter hesabından paylaşılan son gönderiler nedeniyle donanım dünyasında bir hareketlilik yaşandı. Çünkü NVIDIA resmi Twitter sayfasından gizemli bir paylaşımda bulunuldu. Yayınlanan tweete göre NVIDIA yeni bir grafik kartı üzerinde çalışıyor ve kart sarı  renk temasıyla dikkat çekiyor. Kartın sahip olduğu renk teması, CyberPunk 2077 ile bağdaştırılıyor.

CyberPunk 2077 uzun süredir CD Projekt RED firmasında hazırlanan bir oyun ve artık çıkışına çok az bir zaman kaldı. Bu sebeple gösterilen yeni grafik kartının CyberPunk temasına özel olarak geliştirildiğine yönelik bir algı söz konusu.  Beklenen kart özellikle de RTX 2080 Ti Super olup eğer beklenen hamle gerçekleştirilirse uzun süredir beklenen ve artık yılan hikayesine dönen RTX 2080 Ti Super döneminin başlayacağını söyleyebiliriz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.