Ryzen Pro 4000G Fiyatları Paylaşıldı

50

AMD şirketinin Ryzen serisi ile birlikte Intel’e karşı işlemci kategorisinde önemli hamleler sergilediğini ve başarısını artırdığını biliyoruz. Bu sefer de Ryzen Pro 4000G işlemciler ile gelen AMD iddiasını daha da artırmak istiyor.

AMD Ryzen Pro 4000G işlemcilerinin hangi fiyatlardan geleceği belli oldu. Hollanda merkezli bir satıcının internet sitesinde listelenen yeni Ryzen Pro 4000G işlemcileri %21 oranındaki bölgesel vergi de dahil olmak üzere fiyatlandırılmış. Buna göre Ryzen 7 Pro 4750G işlemcisi 369 Euro’luk fiyat etiketine sahip. Bu taban fiyat olarak dikkat çekerken giriş seviyesi Ryzen 3 Pro 4350G işlemcisi ise 177 Euroluk fiyat etiketiyle kendisini gösteriyor.

İşte yayınlanan o liste:

Şu an için Ryzen Pro işlemcilerini normal Ryzen yongaları ile karşılaştırmak pek mümkün gözükmesede çekirdek sayılarında artış olması beklenmekte olan Renoin APU’larında doğru orantılı olarak fiyat artışı alması beklenmekte. Önümüzdeki süreçte bu doğrultuda neler olacağını bekleyip göreceğiz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.