Saints Row serisinin tüm oyunları Steam’de indirime girdi

353

Steam platformunda indirim dönemi devam ediyor. Popüler oyun serilerinden Saints Row için bugüne kadar çıkan tüm oyunların içerisinde bulunduğu Saints Row Ultimate Franchise Pack ürünü 315.00 TL yerine yüzde 63 indirimle 117.85 TL’ye satılıyor.

Agents of Mayhem – Total Mayhem Bundle ürünü ise 106.00 TL yerine yüzde 65 indirimle 37.15 TL’den satılıyor. Ürünleri tekli olarak da indirimli bir şekilde satın alma fırsatınız var. Örneğin Saints Row IV’ü yüzde 75 indirimle 6.00 TL’den satıl alabilirsiniz.

Aksiyon, macera türünde güçlü yapımlarla karşımıza çıkan Saints Row serisi, sonradan çıkarılan çok fazla DLC ile birlikte daha zengin bir hale geldi. Örneğin yukarıda behsettiğimiz Saints Row Ultimate Franchise paketi tam 44 öğeyi içerisinde barındırıyor. Steam mağazası aracılığıyla ulaşıp yararlanabileceğiniz bu indirim bu akşam saat 21.00’da sona erecek. Bu yüzden acele etmenizi öneririz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.