Saints Row: The Third Nintendo Switch İçin Çıkışını Gerçekleştirdi

253

Saints Row serisi oyun dünyasında uzun süredir var olan popüler serilerden biri. Geliştirici ekip, bu popüler serinin eski bazı oyunlarını farklı platformlar için de çıkarmaya karar vermiş ve bu doğrultuda çalışmalara başlamıştı.

Aksiyon temalı bir oyun olan Saints Row: The Third, bundan 8 yıl kadar önce çıkışını gerçekleştirmişti. Şimdi ise Nintendo Switch konsolu için çıkacak. Switch için gelecek olan oyunun fiyatı 39.99 Dolar olacak.

Saints Row: The Third oyunu için bu zamana kadar 30’un üzerinde DLC içeriği sunuldu. İşin güzel tarafı bu DLC içerikleri Switch üzerinde de yer alıyor. Dolayısıyla oyunu Switch üzerinde de zengin bir içerik ile oynamak mümkün.

Switch oyuncuları Saints Row: The Third içerisinde kendi karakterlerini oluşturup özelleştirebilir ve benzersiz pek çok silah ve aracı kullanabilir. Oyun Switch üzerinde tutması halinde daha da fazla içerik karşımıza çıkacaktır.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.