Saints Row: The Third Yenilenen Sürümü Sadece 30 FPS Sunacak

180

Özellikle son yıllarda eski oyunların grafiksel açıdan yenilenerek piyasaya sürülmesi bir moda haline geldi. Ancak şöyle bir durum var ki 2010’lu yıllardan sonra piyasaya sürülen oyunlarla günümüzün oyunları yani 2020 yılındaki oyunlar arasında çok büyük grafiksel farklar yok. Ancak 2000’li yılların başı ile 2010’lu yılların başı arasında büyük grafiksel farklar var.

Saints Row: The Third, 2011 yılı bitiminde piyasaya sürülen bir oyun olmasına rağmen, üzerinden daha on yıl geçmemişken remastered sürümü yapıldı. Üstelik bu sürüm şu an 249,00 TL’den ön siparişte ve çıkışını gerçekleştirdiğinde daha da yüksek bir fiyattan satılıyor olacak. Gelen son bilgiler ise Saints Row: The Third Remastered konsollarda 30 FPS dsetekleyecek. Yani 60 FPS akıcılıkta oynanması mümkün olmayacak. PC oyuncuları ise bu konuda herhangi bir sınırlamaya maruz kalmayacak.

Saints Row: The Third Remastered, grafiklerin dışında belirgin bir iyileştirme almamakta. Xbox One, PlayStation 4 ve PC için çıkışını gerçekleştirecek olan yenilenen sürüm hakkında yayınlanan tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.