Samasung Galaxy A71 Hediyesi ile Satışa Çıkıyor!

148

Şubat ayında satışa sunulacağı söylenen fakat net tarihi açıklanmayan Galaxy A71’in satış tarihi belli oldu. Ayriyeten telefon yanında hediyesi ile geliyor.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz Aralık ayında 2020 A serisinin ilk telefonlarından olan Galaxy A71’i resmi olarak tanıttı. Tanıtımının ardından telefon özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Telefon hakkında merak edilen konulardan biri de telefonun satış tarihiydi. Şubat ayında satışa sunulacağı telefonun net satış tarihi sonunda açıklandı. Samsung Galaxy A71, 20 Ocak, yani yarından itibaren Endonezya’da ön siparişe açılacak. Telefonu ön sipariş veren kullanıcılar Galaxy A71’in yanında Galaxy Buds’a da ücretsiz olarak sahip olacak.

Galaxy Buds hediyesi Endonezya kullanıcıları için geçerli olacak fakat şirket diğer ülkelerde ön sipariş süresinde kullanıcılara Galaxy A71’in yanında farklı hediyeler verebilir. Samsung Galaxy A71’in ön sipariş sürecindeki fiyatının 450 dolar civarlarında olacağı tahmin ediliyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.