Samsung Daha Kavisli 2K Çözünürlüklü Monitörleriyle Geliyor

91

Teknoloji şirketlerinden Samsung, son zamanlarda oyuncu ekipmanları hususunda kavisli oyuncu monitörü tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Sahip olduğu panel teknolojisinin nimetlerinden yararlanan Samsung bu kez de kavisi biraz daha yüksek bir standarda getiren Odyssey G7 monitörlerini çıkardı.

Piyasaya sürülen yeni Odyssey G7 isimli Samsung monitörü 240 Hz yenileme hızı sunabiliyor. Bu tazeleme hızını 2K ekran çözünürlüğünde verebilen G7 modeli 1 ms gecikme süresi sunmasıyla da dikkat çekiyor. 27 / 32 inç ebat seçenekleriyle gelen Odyssey G7, OLED VA panellerle kendisini gösterecek. Monitörün 1000R kavise sahip olduğunu ve bu bağlamda önceki modellere nazaran biraz daha yüksek bir kavis oranı verdiğini, böylece oyuncuların daha fazla oyunun içerisinde hissedeceklerini söyleyebiliriz.

Monitörün 2 DP 1.3 ve 1 HDMI 2.0 arayüzü bulunmakta olup kutu içeriğine DP kablosu da dahil edilmekte. Ülkemizde de satılacağı yönünde bilgiler olan monitörün fiyatı 27 inç için 550 Euro, 32 inç için ise 630 Euro oalarak belirlenmiş durumda. Yani cihaz ülkemizde satıldığında kullanıcının sahip olabilmek adına kesenin ağzını baya bir açması gerekecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.