Samsung Galaxy A01 Core Telefonu Geliyor

84

Samsung şirketi Galaxy serisine yeni bir akıllı telefon daha ekleyecek. Galaxy A01 Core ismine sahip olan akıllı telefonun sahip olduğu teknik özellikler ve tasarımı belirlendi. Cihaz genel itibariyle uygun fiyatı ile dikkat çekecek gibi gözüküyor.

Gelen bilgiler Galaxy A01 Core akıllı telefonun arka panelinin sol üst köşesinde yer alan selfie kamerasıyla farklılık arz edeceğini gösteriyor. Yani bu bağlamda Galaxy A01 Core akıllı telefonunda çentikli tasarım yapısı kullanılmadığını belirtebiliriz. Gelen bilgilere göre telefonda 5 inç büyüklüğünde ekran ve 1 GB RAM yer alacak. 5 inç boyutundaki ekran ile kullanıcılar pek çok ihtiyacını dev ekrana ihtiyaç duymadıkları taktirde kolay bir şekilde giderebilecekler.

Çerçevesiz bir ekran tasarımı ile kullanıcıların gönlüne taht kurmak isteyen yeni A01 Core akıllı telefonu genel olarak giriş seviyesi bir cihaz olacak. Gelişmeler A01 Core modelinde 1.5 GHz hıza sahip dört adet çekirdeği bulunan MediaTek MT6739 işlemcisinin yer alacağını gösteriyor. Ürünün ekran çözünürlüğü ise muhtemelen 1480 x 720p olacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.