Samsung Galaxy A30s ülkemizde satışa sunuldu! İşte Türkiye fiyatı

159

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung’un ağustos ayında tanıtılan damla çentikli ekran ve üç arka kameralı modeli Galaxy A30s modeli ülkemizde satışa sunuldu. İşte telefonun Türkiye fiyatı.

Geçtiğimiz ağustos ayında ilgililerinin karşısına çıkan Samsung Galaxy A30s, bugün itibariyle ülkemizde satışa sunuldu. Fiyatına geçmeden önce telefonun özelliklerine bir göz gezdirelim. Samsung Galaxy A30s, gücünü sekiz çekirdekli Exynos 7904 işlemcisinden alıyor. 6.4 inç büyüklüğünde HD+ Infinity-V Super AMOLED ekrana sahip telefonda 3GB/4GB RAM ve 32GB/64GB/128GB depolama alanı seçenekleri bulunuyor.Arka yüzünde f/1.7 diyafram aralıklı 25MP ana kamera + 5MP derinlik sensörü + 8MP ultra geniş açılı kamera, ön yüzünde ise f/2.0 diyafram aralıklı 16MP kamera yer alıyor. Kutusundan Android 9 Pie işletim sistemi ve Samsung One UI arayüzü ile çıkan Galaxy A30s modelinde 15W hızlı şarj destekli 4000 mAh batarya mevcut.

Samsung Galaxy A30s, siyah,beyaz ve yeşil renk seçenekleri ve 4GB RAM/64GB depolama alanı seçeneği ile ülkemizde 2.299 TL‘lik bir fiyatla satışa sunuldu.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.