Samsung Galaxy A41 Avrupa Fiyatı Belirlendi

168

Samsung’un Galaxy A41 akıllı telefonuyla ilgili olarak yeni bir gelişme meydana geldi. Cihazın Avrupa fiyatı belirlendi. İşte detaylar…

Geçtiğimiz haftalarda yaptığımız bir haberde Galaxy A41 akıllı telefonunun tanıtıldığını ve özelliklerinin belli olduğunu aktarmıştık. Bu kez de telefonun Avrupa fiyatı belirlendi. Samsung tarafından duyurulana göre Galaxy A41 akıllı telefonu 299 Euro fiyattan alıcı bekleyecek. İngiltere fiyatı ise 269 Sterlin olacak.

Galaxy A41 modelinde Full HD çözünürlüğünde ekran bulunmakta olup bu ekran 6.1 inç büyüklüğünde Super AMOLED yapıya sahip. 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip olan ürün 2 GHz hızında çalışan MediaTek Helio P65 işlemciyle çalışmakta.

Telefonun 48 MP ana kamerası bulunmakta olup bu kameraya 5 MP derinlik algılama ve 8 MP ultra geniş açılı sensör eşlik etmekte. Selfie kamerası ise 25 Megapiksellik çekim yapmakta.

A41’de 3500 mAh batarya bulunmakta olup IPS68 sertifikasına sahip. Böylece toza ve suya karşı dayanıklılığı bulunuyor. Yazılım tarafında da Android 10 işletim sistemine ve One UI 2.0 arayüzüne sahip.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.