Samsung Galaxy A71 5G Performans Testinde Görüldü!

45

Samsung’un üzerinde çalıştığı yeni modeli Galaxy A71 5G, Geekbench performans testinde karşımıza çıktı.

Güney Koreli dev teknoloji şirketi Samsung, geçtiğimiz aralık ayında Samsung Galaxy A71’i resmi olarak tanıttı. Bu tanıtımın ardından ise şirketin bu modelin 5G versiyonu üzerinde çalıştığı haberi gündeme düştü. Şimdi de Galaxy A71 5G, Geekbench performans testinde boy gösterdi. SM-A7160 model numarasına sahip olan Galaxy A71 5G’nin böylelikle birtakım özellikleri de ortaya çıktı.

Samsung Galaxy A71 5G, Galaxy A71’den farkı olarak gücünü 8 nm fabrikasyon süreci ile üretilen sekiz çekirdekli Exynos 980 işlemciden alacak. Android 10 işletim sistemi ve One UI 2 arayüzü ile karşımıza çıkacak olan telefonda 8GB RAM bulunacak. Adından da anlaşılacağı üzerine 5G desteğine sahip olan bu Galaxy A71 5G, tek çekirdek performans testinden 3078, çoklu çekirdek performans testinden ise 7346 puan aldı. Telefonun ne zaman piyasaya süreleceği ise henüz belirsizliğini koruyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.