Samsung Galaxy Fold 2’nin Render Görseli Ortaya Çıktı!

46

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yakın zamanda piyasaya sunacağı yeni katlanabilir modeli Galaxy Fold 2’nin yeni görseli ortaya çıktı. Render görsel Ice Universe tarafından paylaşıldı.

Büyük teknoloji şirketi Samsung, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Şirket şimdi de yeni katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Fold 2’yi kullanıcılarının karşısına çıkarmaya hazırlanıyor. Bu hazırlık aşamasında da Ice Universe tarafından Samsung Galaxy Fold 2’nin render görseli paylaşıldı. Ice Universe’in resmi Twitter hesabından paylaştığı render görsele baktığımızda telefonun ön kamerasının bu zamana kadar akıllı telefonlarda görmediğimiz bir şekilde konumlandırıldığını görmekteyiz. Yine aynı şekilde görsele baktığımızda telefonun çok da ince çerçeveye sahip olmadığı belli oluyor. Ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy Fold 2, 7.7 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak.

Snapdragon 865 işlemcisinden güç alacağı söylenen Galaxy Fold 2 modelinde 4500 mAh batarya bulunacağı iddialar arasında.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.