Samsung Galaxy J3 için Android Pie güncellemesi yayınlandı!

223

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, beklenmedik bir harekete imza attı. Şirket, Samsung Galaxy J3 için Android Pie güncellemesi yayınladı.

Günümüzde telefon kullanıcılarının yakındığı dertlerden biri de şirketlerin güncelleme yayınlaması ile ilgili. Tabii yeni model kullanıcılarının bu yönde bir şikayetleri olmuyor. Zira telefonlarına sıklıkla güncelleme geliyor. Fakat alt model kullanıcılarının bu yönde oldukça şikayeti var. Haliyle telefonlarına çok nadir güncelleme gelmekte. Fakat Samsung, güncelleme duvarını yavaş yavaş aşıyor gibi. Şirket, bugün itibariyle sürpriz bir şekilde Samsung Galaxy J3 modeli için Android Pie güncellemesi yayınladı.

Samsung Galaxy J3 için Android Pie güncellemesi ilk olarak Rusya ve Vietnam’daki kullanıcılar için yayınlandı. Temmuz 2019 güvenlik yamasını da içerisinde barındıran güncelleme yakın zamanda ülkemize gelecektir. Güncelleme ülkemize geldiğinde telefona kazandırdığı özellikleri ve yenilikleri sizlere aktarıyor olacağız.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.