Samsung Galaxy J4 Plus BİM Marketlerindeki Yerini Alıyor

260

Samsung’un Galaxy J4 Plus akıllı telefonu BİM marketlerinde satışa sunuluyor. BİM bir gıda perakende satış mağazası olmasına karşın son zamanlarda çok fazla akıllı telefon satışıyla karşımıza çıktı. Şimdi bunlara bir yenisinin daha eklendiğini söyleyebiliriz.

Galaxy  J4 Plus modeli BİM marketlerinde 1000 TL’nin altında bir fiyattan  satın alınabilecek. Telefon BİM şubelerinde 999,00 TL’den satılacak olup dilerseniz özelliklerini bir hatırlayalım:

Telefonun 6 inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü ekranı bulunuyor. Giriş seviyesi akıllı telefonlarda yer alan Snapdragon 425 yonga setine sahip olan telefon toplam 16 GB dahili depolama alanına ve  2 GB RAM’e sahip. Cihazın arka kısmında 13 MP, ön yüzünde ise 5 MP çözünürlüklü kameralar bulunuyor. Toplam 3300 mAh bataryaya sahip olan model her yerde 1250 TL’nin üzerinde fiyatlardan satılırken BİM marketlerinde 999,00 TL’den satılacak.

OKU:  ZTE Blade A7 Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu

BİM satışlara 19 Temmuz günü başlayacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.