Samsung Galaxy J7 Pro İçin Android Oreo Güncellemesi Çıkıyor

647

Samsung, Galaxy J7 Pro için Android Oreo yükseltmesi sunacak. Söz konusu güncelleştirmenin tarihi belli oldu. Galaxy J7 Pro sahipleri Oreo’ya kavuşmak için birazcık beklemek zorunda.

Son zamanlarda ülkemizde dikkat çeken telefon modellerinden biri olan Galaxy J7 Pro, 1500-2000 TL fiyat aralığında ilgi gören modellerden biri oldu. Söz konusu cihaz hali hazırda Android Nougat işletim sistemi ile varlığını sürdürürken yakın zamanda Android Oreo güncellemesinin gelmesine kesin gözüyle bakılıyordu.

Güncelleme bu yaz geliyor

Galaxy J7 Pro için 13 Temmuz 2018 tarihinde Android Oreo yükseltmesi dağıtılmaya başlanacak. Aynı zamanda J5 Pro ve J3 2017 için de aynı tarihte Android Oreo dağıtımına başlanacağını belirtelim.

OKU:  WhatsApp'a "Okundu Olarak İşaretle" özelliği geliyor


İletişim için: emrebey@teknotechnic.com


0 thoughts on “Samsung Galaxy J7 Pro İçin Android Oreo Güncellemesi Çıkıyor

  1. Huylu huyundan vazgeçer mi

    J7 pro oreo güncellemesinde 5.kez ertelemeye gitti.Samsung telefonunuz varsa model fiyat fark etmiyor güncellemelerde 1 yıl geridesin demektir.Daha öncede galaxy A7 serisi oreo güncellemesinde muzdarip olmuştu.Şimdi j7 serisi aynı dertten muzdarip.Demekki huylu huyundan vazgeçmiyor.En ufak düzelme olmamış Samsung cephesinde.Malum Samsung Türkiye ekip’i karınca hızında ilerliyor zaten tüm bu olumsuzluklar birleşince ortaya bol beklemeli günler ve aylar çıkıyor.

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir