Samsung Galaxy M11 Türkiye Fiyatı Belirlendi

224

Samsung’un yeni Galaxy M11 akıllı telefonunun Türkiye fiyatı belli oldu. İşte habere dair detaylar…

Samsung şirketinin yeni akıllı telefonu Galaxy M11’in Türkiye fiyatı ortaya çıktı. Cihaz ülkemizde resmen satışa çıkarıldı. Giriş segmente hitap eden bir model olan Galaxy M11’in fiyatı da bu bağlamda bir hayli uygun.

Galaxy M11 akıllı telefonunda 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı bulunmakta olup cihazda  harici depolama alanı için 512 GB yer bulunuyor. 1.8 GHz hıza sahip sekiz çekirdekli SDM450 yonga setinden güç alan telefonda üçlü arka kamera yapısı bulunmakta. 13 MP ana kameraya 5 MP + 2 MP lens eşlik ediyor. Cihazın ön yüzünde de 8 Megapiksellik selfie kamerası bulunuyor.

Galaxy M11 modeli 5.000 mAh pil gücüne sahip ve 12 W hızlı şarj özelliği bulunuyor. Siyah, menekşe ve mavi renk seçenekleriyle ülkemizde satışa çıkarılan telefon için belirlenen Türkiye fiyatı ise KDV dahil 1.379 TL olup, bu fiyat aralığında dikkat çekecek olan modellerden biri olduğunu söylemek mümkün.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.