Samsung, Galaxy M11’i Sessiz Sedasız Tanıttı

132

Samsung şirketinin yeni Galaxy M11 akıllı telefonu ile ilgili bir süredir çeşitli sızıntılar ortaya çıkıyordu. Şimdi de telefon sessiz sedasız bir şekilde tanıtıldı.

Samsung, herhangi bir etkinlik tertip etmeden Galaxy M11’i sade bir şekilde listeledi. Ürünün sahip olduğu teknik özellikler bu kez net olarak belli oldu. Galaxy M11 akıllı telefonu Snapdragon 450 işlemciyle ve 6.4 inç büyüklüğündeki HD çözünürlüklü ekranıyla giriş segmente hitap eden bir akıllı telefon olacak. Dikkat çeken unsur ise çentiksiz bir ekran ile gelmesi. Böylece çentiksiz tasarım giriş segmente de uğruyor.

M11 RAM ve depolama alanı tarafında farklı alternatifler sunacak. 3GB RAM – 32 GB depolama alanı, 4 GB RAM – 64 GB depolama alanı bulunacak olan telefonun 13 + 5 + 2 + MP arka kamerası yer alacak olup ön kısmında da 8 Megapiksellik selfie kamerası bulunmakta.

5.000 mAh büyük bir bataryayla gelen telefon USB-Typc C girişi desteklemekte. Yazılım tarafında ise Android 10 işletim sistemine ve One UI 2.0 arayüzüne sahip.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.