Samsung Galaxy M31s Çıkış Tarihi ve Tasarımı Belli Oldu!

68

Dev teknoloji şirketi Samsung’un yeni orta segment telefonu Galaxy M31s’in tasarımı ve çıkış tarihi ortaya çıktı. Bu bilgilerin kaynağı ise Amazon’un Hindistan sitesi.

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung, çalışmalarına ara vermeden devam ettiğini görmekteyiz. Zira dev şirket, son zamanlarda birçok yeni akıllı modelini gün yüzüne çıkardı. Bunlara bir yenisi olarak da Galaxy M31s eklendi. Şirketin yeni orta segment modeli Amazon’un Hindistan sitesi üzerinden görüntülendi. Bu sayfada telefonun tasarımına ve çıkış tarihine yer verildi.

Sitede yer alan bilgilere göre Galaxy M31s, dikdörtgen biçiminde dörtlü arka kamera kurulumu ile karşımıza çıkacak. Bu kameralardan ana kameranın 64MP çözünürlüğe sahip olduğu söyleniyor. Bu kameraya ise ultra geniş açılı kamera, makro kamera ve derinlik sensörü eşlik edecek.

Samsung Galaxy M31s, 6 Ağustos tarihinde Hindistan’da çıkışını gerçekleştirecek. Telefon, çok yakın zamanda raflarda yerini alacaktır.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.