Samsung Galaxy M40 ülkemizde satışa sunuldu! İşte telefonun fiyatı

267

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un orta segment modellerinden olan ve iddialı bir giriş yapan Samsung Galaxy M40 ülkemizde satışa sunuldu. İşte telefonun Türkiye fiyatı ve özellikleri.

Samsung Galaxy M40, gücünü 8 çekirdekli Snapdragon 675 işlemcisinden alıyor. 6.3 inç büyüklüğünde Full HD+ Infinity-O LCD ekrana sahip telefonda 6GB RAM ve 128GB depolama alanı bulunuyor. Arka yüzünde f/1.7 diyafram açıklığına sahip 32 MP ana kamera + 5MP derinlik sensörü + 8MP ultra geniş açılı kamera, ön yüzünde ise f/2.0 diyafram açıklığına sahip 16MP kamera yer alıyor. Kutusundan Android 9 Pie işletim sistemi ve Samsung One UI arayüzü ile çıkan Galaxy M40 modelinde hızlı şarj destekli 3500 mAh batarya mevcut.

Siyah, mavi ve gece mavisi renk seçenekleri ile karşımıza çıkan Samsung Galaxy M40, online alışveriş sitesinde, ithalatçı garanti ile 2.509 TL ile satışa sunuldu.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.