Samsung Galaxy Note 20 Fiyatı Ortaya Çıktı!

13

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un çok yakın zamanda tanıtacağı yeni modeli Galaxy Note 20’nin fiyatı ortaya çıktı. 

Kullanıcıların merakla beklediği telefonlardan biri olan Samsung Galaxy Note 20 hakkında bilgiler gelmeye başladı. 5 Ağustos’da düzenlenecek bir etkinlik ile tanıtılacak olan telefonun fiyat bilgisi ortaya çıktı. Telefonun fiyatı ise dudak uçuklatan cinsten.

Yapılan sızıntıya göre Samsung Galaxy Note 20, tuzlu bir fiyattan satışa sunulacak. 4G ve 5G olmak üzere iki farklı versiyon ile gelecek olan telefonun haliyle versiyonuna göre fiyatı da değişecek. Şimdiden oldukça konuşulan Galaxy Note 20’nin 4G destekli 256GB depolama modeli 999 Euro fiyat etiketi ile satışa çıkacak. 256GB depolama ve 5G destekli modelinin ise 1.099 Euro’dan satışa sunulması bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 20, gücünü Exynos 990 ve Snapdragon 865 Plus işlemcilerinden gücünü alacak. 8GB RAM ve 256GB depolama alanına sahip olacak telefon, 6.7 inç büyüklüğünde Full HD+ Super AMOLED ekran ile karşımıza çıkacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.