Samsung, Galaxy S10 için bildirim ışığı müjdesini verdi!

249

Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy S10 modeli için bildirim ışığı üzerinde çalıştığının müjdesini verdi.

Samsung Galaxy S10, hem özellikleri yönünden hem de tasarım yönünden çoğu kişi tarafından büyük ilgi görmekte. Fakat bir konuda eksikliği vardı ve bu eksiklik kullanıcılar tarafından da hissediliyordu. Telefonlarda bildirim ışığına alışan kullanıcıların bildirim ışığına sahip olmayan bir telefona geçtiğinde biraz bocalamıyor değil. İnsan zamanla bu duruma alışılıyor fakat yine de bir bildirim ışığı olsa fena olmaz. Samsung, Galaxy S10 kullanıcılarını sevindirecek bir haber verdi. Galaxy S10 modeline bundan böyle bildirim ışığı geliyor.

Bildirim ışığı konusunda çalışmalara başlayan Samsung, bu ışığın kameranın etrafında dönen halkalar şeklinde oluşturulacağını, harika bir görsel oluşturacağını vurguluyor.  Ayriyeten  EdgeLighting+ isimli uygulama sayesinde  de kameranın etrafında yanacak olan ışık uygulamalara göre özelleştirilebilecek. Good Luck adlı güncelleme ile Galaxy S10, bildirim ışığının yanında yeni zil seslerine de kavuşacak.

OKU:  5000 mAh bataryaya sahip Galaxy M20'nin tasarımı ortaya çıktı

Galaxy S10 için bu özellik henüz Samsung tarafından test aşamasında. Testin ardından telefon bildirim ışığına, yeni zil seslerine ve diğer yeniliklere sahip olacak.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir