Samsung Galaxy S10 serisinin ön kamerasına güncelleme geldi!

147

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un Galaxy S10 modelleri yeni bir kamera güncellemesi alıyor. Telefonların arka kamerasında bulunan bir özellik şimdi de ön kameraya dahil oluyor.

Samsung Galaxy S10 sahipleri bilirler ki telefonların arka kamerasında bir Hyperlapse kamera modu yer alıyor. Bu kamera modu sayesinde hızlandırılmış videolar çekebiliyorsunuz. Bu Hyperlapse adlı kamera modu şimdi de yeni bir güncelleme ile birlikte ön kameraya dahil ediliyor. Bu kamera modu tıpkı arka kamerada çalıştığı gibi ön kamerada çalışıyor ve videonun oynatılma hızını ayarlamanız mümkün oluyor.

Ön kamera modunu telefona dahil eden güncelleme aynı zamanda sistem kararlığını içermekte. Bu güncelleme Avrupa üzerinde dağıtıma çıktı. Yakın zamanda tüm Galaxy S10 modelleri için aktif olacaktır. Siz de “AYARLAR” menüsünden güncellemeyi takip edebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.