Samsung Galaxy S9’un Arka Paneli Yenileniyor

492

Samsung, eski telefonlarında beğenilmeyen arka panelleri değiştirmeye karar verdi. Galaxy S9’da bu yenilikten nasibini alacak.

Samsung 2018 yılında çıkaracak telefonlarında, eski telefonlarında kullanıcılar tarafından beğenilmeyen arka panelleri yenilemeyi planlıyor. Söylentilere göre Galaxy S9, önceki telefonlara göre tasarım yönünden farklılık gösterecek.

Galaxy S8, bu sene satışa sunulmasının ardından tasarım konusunda olumlu tepkiler alırken, parmak izi okuyucusunun telefondaki konumundan dolayı tepkiler almış, ayriten de telefonun çift kameraya sahip olmaması eleştirilmişti. Bu tepkilerin ardından Samsung, 2018 yılında çıkaracak olan telefonlarında farklı bir tasarım için harekete geçti.

Samsung, Galaxy S9’un arka yüzüne çift kamera, flaş ve sensörler ekleyerek parmak izi okuyucusuna da  bu alanda yer verecek. Söylentilere göre parmak izi okuyucusu, kameraların altında yer alacak ve oval bir tasarıma  sahip olacak.

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus, 26 Şubat’ta yapılması beklenen Mobile World Congress 2018’de ya da ilkbahar aylarında yapılacak özel bir lansman ile tanıtılacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.