Samsung Galaxy S9’un Bazı Özellikleri Sızdırıldı

736

Samsung’un, önümüzdeki yıl tanıtımını yapmayı planladığı Galaxy S9 – S9+’ın RAM ve depolama kapasiteleri sızdırıldı. Ayriyeten bu özelliklerin yanı sıra Galaxy S serisinin yeni logoları da ortaya çıktı.

Önümüzdeki yıl tanıtılacak olan Samsung’un Galaxy S9 ve S9+’nın bazı özellikleri, bilinen endüstri uzmanı Benjamin Geskin tarafından ortaya çıktı. Bunun yanında Galaxy S serisinin yeni logolarını da paylaştı. Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus, 6GB RAM ve 128GB dahili depolama alanına sahip olacak. Bunun yanında Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus’da bir microSD kart yuvası olacak ama 256GB üzeri kartları destekleyip desteklemeyeceği hakkında henüz bir bilgi yok.

Benjamin Geskin yaptığı açıklamada Galaxy S9’da, ABD ve Çin gibi büyük pazarlarda Snapdragon 845 işlemcisinin, diğer pazarlarda ise Exynos 9 Octa işlemcisinin kullanılacağına değindi.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.