Samsung Galaxy Tab S6 5G Özellikleri Netlik Kazandı!

48

Dünyanın 5G desteğine sahip olacak ilk tableti Samsung Galaxy Tab S6 5G’nin özellikleri belli oldu.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bu aralar yoğun uğraşlar içerisinde. Yeni akıllı telefonlarını önümüzdeki ay piyasaya sunmaya hazırlanan şirket aynı zamanda bir yandan yeni tabletini de kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Şirketin piyasaya sunacağı yeni amiral gemisi tableti dünyanın 5G desteğine sahip olan ilk tableti olacak.

Yeni amiral gemisi tabletinin lasmanı için hazırlanan özellik tablosu sızdırıldı ve tabletin özellikleri ortaya çıktı. Galaxy Tab S6 5G, gücünü Snapdragon 855 işlemcisinden alıyor. 10.5 inç (1600×2560 piksel) büyüklüğünde Super AMOLED ekrana sahip tablet, 6GB RAM-128GB depolama, 8GB RAM-256GB depolama seçenekleri ile karşımıza çıkacak. Tabletin arka yüzünde f/2.0 diyafram aralıklı 13MP ana kamera + 5MP kamera, ön yüzünde ise f/2.0 diyafram aralıklı 8MP kamera yer alıyor.

OKU:  iPhone SE 2 Özellikleri ve Fiyatı Açığa Çıktı!

Kutusundan 7040 mAh batarya ile çıkacak tablet, ülkemizde 5G teknoloji olmadığı için Türkiye’de satışa sunulmayacak. Galaxy Tab S6 5G, Güney Kore’nin ardından Avrupa ve ABD üzerinde satışa sunulacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.