Samsung, Galaxy Watch 3 Titanium Akıllı Saatinin Duyurusunu Gerçekleştirdi

18

Teknoloji şirketlerinden Samsung, yeni Galaxy Watch 3 Titanyum akıllı saatinin duyurusunu yaptı.

Duyurulan yeni Watch 3 Titanyum modelinde özellikle tasarıma oldukça dikkat edilmiş. Metalik kordona sahip olan ürünün titanium gövdesi ve siyah renk uyumu ile oldukça özel göründüğünü belirtmek gerekiyor.

Galaxy Watch 3 akıllı saati birinci sınıf titanium gövdeye sahip olup standart modellerin aksine deri yerine metal bir kordon ile gelmesiyle farkını hissettiriyor. Yapılan açıklamaya göre 18 Eylül 2020 tarihi itibariyle mistik siyah renk seçeneğiyle satışa çıkarılacak. Satılacak olan model 45 mm boyuta ve Bluetooth desteğine sahip olacak.

Kaliteli malzeme ve iddialı tasarım yapısıyla ön plana çıkan ürünler genellikle diğer cihazlara nazaran biraz daha yüksek fiyatlara sahiptir. Bu bağlamda Galaxy Watch 3 Titanyum ürününün fiyatının ne olacağı merak edilmekte ancak şu an için fiyatına dair bir bilgi bulunmadığını da belirtelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.