Samsung Tab S7 Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

32

Teknoloji şirketlerinden Samsung, Tab serisine S7 cihazını dahil edecek. İşte ayrıntılar…

Samsung’un tablet kategorisinde popüler şirketlerden biri olduğunu biliyoruz. Bu sefer de Tab S7 tabletini satışa çıkaracak.

Tab S7 tabletinde gelen bilgilere göre 11 inç büyüklüğünde LCD ekran bulunuyor. Snapdragon 865 yonga setine sahip olan ürün 120 Hz ekran tazeleme hızı ile dikkat çekiyor. Bu yüksek tazeleme hızı ile oyun ve filmlerde akıcı bir deneyim elde etmek mümkün olacak. Elbette bu oyun ve filmle de bir hayli ilgili bir durum. Yine de gündelik  internet kullanımlarında dahi kullanıcının gözü daha az yorulacak ve böylece farkı hissedecek.

Galaxy Tab S7 tabletinin S7+ tabletiyle ayrılan bazı özellikleri bulunuyor. Tab S7+ cihazında gelen bilgilere göre 12.4 inç büyüklüğünde Super AMOLED ekrana sahip olup Snapdragon 865 Plus yonga setiyle çalışıyor. Yani S7+ biraz daha iddialı özelliklere sahip ve fiyatı da buna bağlı olarak biraz daha yüksek olacaktır.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.