Samsung ve Microsoft, Unpacked Etkinliği İçin El Ele Verdi

159

Birbirlerine rakip olabilecek statüdeki teknoloji şirketlerinin ortaklığa imza attığı pek görülmüş bir şey değil. Ancak Samsung ve Microsoft bu hususta bir istisnayı temsil ediyor.

Yakında düzenlenecek olan Samsung Unpacked etkinliği öncesi yeni bazı gelişmeler ortaya çıktı. Samsung’un etkinlik için Microsoft ile el ele verdiği, Microsoft’un Samsung cihazlara özel bir ofis uygulaması hazırladığı ortaya çıktı. Söz konusu uygulamaların tanıtımı da Unpacked etkinliği esnasında yapılacak. Dolayısıyla Samsung ve Microsoft öncülüğünde ilginç bir etkinlik teknoloji severleri bekliyor olacak.

Samsung Galaxy Note 10 akıllı telefonunun yeni programların denemesinin yapılacağı ilk cihaz olması beklenirken Microsoft’un nasıl bir dokunuş sergileyeceği merak konusu. Yapılacak ortaklık, Samsung ve Microsoft arasındaki bazı servislerin etkileşimini de sağlayacak. Örneğin Samsung cihazlarda yer alan medya dosyaları OneDrive içerisine gönderilebilecek. Aynı zamanda akıllı telefonların bilgisayara bağlanması halinde eğer Windows işletim sistemi kullanılıyorsa özel bir masaüstü arayüzü karşılayacak. Ortaklık kapsamında çalışmalar devam ediyor.

OKU:  Xiaomi Mi Note 10 ülkemize giriş yaptı! İşte fiyatıBir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.