Samsung yeni, nispeten uygun fiyatlı telefonlar çıkarıyor

569

Vietnam resmi web sayfası üzerinde uygun fiyatlı yeni Samsung modelleri ortaya çıktı. Samsung, Galaxy J4 Prime ve Galaxy J6 Prime telefonlarını satışa çıkaracak.

Galaxy J4 Prime ve Galaxy J6 Prime modelleri, Galaxy J4 ve J6 versiyonlarının devamı niteliğinde olacak. J4 Prime ve J6 Prime telefonlarının uygun fiyatlı olacağı sızdırıldı. Sızıntılara göre J4 Prime modeli 130 Dolardan, J6 Prime modeli ise 160 Dolardan satılacak.  İki modelin de yazılımsal olarak Android Oreo 8.1 işletim sistemi ile piyasaya sürülmesi ve ilerleyen süreçte Pie güncellemelerinden de yararlanmaları bekleniyor.

Bazı sızıntılara göre Galaxy J4 Prime ve Galaxy J6 Prime modellerinin ikisinde de Snapdragon 430 yonga seti bulunacak. Galaxy J4 Prime modeli RAM, ekran özellikleri, depolama alanı ve kamera özellikleri bakımından J6 Prime’a göre biraz daha düşük özelliklere sahip olacak. Bir sızıntıya göre J4 Prime modelinde 2 GB RAM yer alacakken J6 Prime’da 3 GB RAM bulunacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.