Samsung’tan Galaxy A10 müjdesi!

681

Koreli dev teknoloji şirketi Samsung, geçtiğimiz aylarda piyasaya sunduğu, ilk dört arka kameraya sahip modeli Galaxy A9 2018 ile adından oldukça söz ettirmeyi başardı. Şirket A serisi üzerindeki çalışmalara hız kesmeden devam ediyor. Gelen bilgilere göre Samsung, Galaxy A10 ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Günümüzde ekrana gömülü parmak izi okuyucusunu çoğu teknoloji firması akıllı telefonlarında kullandı. Fakat bazı şirketler henüz buna yeltenmedi. Bunların içinde Samsung da yer alıyordu. Fakat yakın kaynaktan elde edilen bilgilere göre Samsung, ekrana gömülü parmak izi okuyucusunu yeni modeli Galaxy A10’da kullanacak. Galaxy A10 ile yeniden kendi içinde bir ilke imza atacak şirket, sızıntılara göre yeni modelinde 10 nm ile üretilen Snapdragon 845 işlemcisine yer verecek. Ayriyeten, Galaxy A9 ile birlikte dörtlü arka kamera kurulumuna adım atan Samsung, aynı kamera kurulumunu A10’da da devam ettireceği söyleniyor.

OKU:  Avuca Sığacak Kadar Ufak PC ÜretildiBir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.