Sea of Solitude Bu Yaz Çıkış Yapacak

243

Son zamanlarda çoklu oyunculu oyunlara daha fazla ilgi söz konusu olsada tekli oyunculu , hikayeli oyunların kitlesi de her daim mevcut. Sea of Solitude tekli oyunculu yapısıyla hikaye modlu oyunlardan biri olacak. Oyun PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için çıkacak olup çok yakında yayınlanacak.

Sea of Solitude çıkış tarihi olarak 5 Haziran 2019 gösterildi. Fiyatının ise 19.99 Dolar olacağı ifade edildi. Macera temasına sahip olacak olan Sea of Solitude, farklı bir hikayeye sahip olup bu hikayesiyle oyuncuların kalbini fethetmeyi amaçlamakta.

Oyunda Kay isminde bir karakteri canlandırmaktasınız. Fantastik canavarların bulunduğu yapımda ilerlemeye dayalı olarak oynayacak, pek çok yaratık ile karşı karşıya gelecek ve bazı soruların cevaplarını bulmaya çalışacaksınız.

Sea of Solitude oyununu ilginç yapan hususlardan biri de su basmış bir şehrin içerisinde ilerlemeye çalışmanız. Su seviyeleri sıklıkla değişecek ve bu durum sizi farklı bir oynanış mekaniğine uyum sağlamaya yönlendirecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.