Sea of Thieves 3 Haziran 2020’de Steam’e Gelecek

20

Korsancılık temalı yeni nesil video oyunu Sea of Thieves, geçtiğimiz dönemde Rare geliştiriciliği ve Microsoft yayıncılığında Xbox platformu için çıkışını gerçekleştirmişti. Oyunun çıkışının üzerinden uzun süre geçtikten sonra bu kez de PC platformu için çıkacak.

Yeni Sea of Thieves yapımının PC platformu için ne zaman çıkış yapacağı açıklandı. Gelen bilgilere göre oyun 3 Haziran 2020’de Steam üzerinden PC için yayınlanacak. PC alanında en popüler sanal mağazalardan biri olan Steam, bu bağlamda sürpriz olmadı. Zaten Steam’in Sea of Thieves sayfasında da bir süredir Coming Soon ibaresi ile oyun hakkında bilgiler verilmekteydi.

İlk kez 2018 yılında piyasaya sürülen oyun o dönemden beri pek çok geliştirme aldı ve PC platformuna çok daha donanımlı bir şekilde katılmış olacak. Sea of Thieves yapımının piyasaya sürüldüğü dönemde yüksek fiyatı nedeniyle bazı eleştirilerin hedefi olduğunu da unutmadan belirtmek gerekiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.