Sea of Thieves İçin Yeni İçerik 22 Nisan’da Sunulacak

101

Korsan temalı oyunlardan Sea of Thieves, özellikle bir dönem oldukça popüler olmuştu. Sea of Thieves şimdi yeni bir içerikle kullanıcıların karşısına çıkacak. 22 Nisan günü oyun için yeni güncelleme yayınlanacak. Çıkacak olan yeni aylık güncelleme Ships of Forune, oyuna yeni özellikler kazandıracak.

Oyuncular Order of Souls, Athena, Merchant Alliance ve Gold Hoarders gibi gruplar için çalışabilecek ve özel ödüller kazanabilecekler. Bir oyuncu yaralanıp yere düştüğünde o ölmeden ekip arkadaşının kurtarması için kısa bir zaman aralığı sunulacak.Böylece ekip uyumu daha da önemli bir hale gelecek.

Oyun içerisinde korsan şapkalı kediler de olacak. Yapımcı buna dair bir video da yayınladı ve söz konusu videoda oyuncuların gemide yanlarında bulunmasını istediği çeşitli kedi türlerine yer veriyor.

PC, Xbox One platformları için çıkış yapan oyun, güncellemeyi de yine bu platformlar için sunacak olup, yeni 22 Nisan’da çıkacak olan güncellemeye dair tanıtım videosunu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.