Sekme Önizleme Fonksiyonu Google Chrome Tarayıcısına Geliyor

84

Dünya üzerinde en çok kullanılan internet tarayıcısı olan Google Chrome, sekme önizleme fonksiyonunu kazanıyor. Bu özellik Microsoft Edge tarayıcısında bulunmaktaydı.

İnternet tarayıcıları günümüzde mobil cihazlar için ve bilgisayarlar için farklı sürümlerle piyasaya sürülüyor. İnternet tarayıcıları arasında Microsoft Edge, Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome gibi popüler tarayıcılar bulunuyor.  Google, Chrome tarayıcısını her geçen gün daha iyi bir yazılım haline getirebilmek amacıyla var gücüyle çalışıyor ve şimdi yeni bir fonksiyonu daha kazandırdı.

Microsoft Edge taraıycısındaki sekme önizleme özelliği Google Chrome tarayıcısına da geliyor. Kullanışlı bir özellik olan sekme önizleme, bir web sayfasını görüntülemeden sekmeler arasında önizlemeyi sağlıyor. Böylece daha modern ve pratik bir yapı sunan Chrome, geçtiğimiz aylarda söz konusu fonksiyonu ilk olarak Chrome OS kullanıcıları için sunmuştu. Özellik şimdi de macOS, Linux ve Windows 10 işletim sistemli bilgisayarlara geliyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.