Sennheiser Giriş Seviyesi Kulaklıklarına Yeni Bir Üye Ekliyor

15

Sennheiser markası ses teknolojileri hususunda bilindik markalardan biri olup bu zamana kadar pek çok kulak üstü kulaklık tanıttı ve bu modellerden bazıları giriş segmente bazıları ise orta ve üst segmente hitap etti.

Gelen bilgiler Sennheiser markasının bu sefer de Sennheiser HD 560S isimli bir kulaklık üzerinde çalıştığını gösteriyor. Söz konusu kulaklık giriş seviyesi pazar için piyasaya sürülecek. HD 560S modeli iyi bir ses performansı sunmaya odaklanmasının yanı sıra konforu da ön planda tutacak. Kapalı modellere göre daha havadar ve ferah bir deneyim sunabilen açık kulaklık tipiyle gelen HD 560S, Qobuz, TIDAL gibi yüksek ses performansı isteyen hizmetleri seçenekler için kullanım sağlıyor. Müzikleri kayıpsız bir şekilde deneyimleyebiliyorsunuz ve bu giriş segment için önemli bir husus.

Kulaklık 6 Hz ila 38 kHz arasında geniş bir ferkans aralığı sunuyor. 110 db hassasiyete sahip olan model yüzde 0,05 toplam ahrmonik bozulmayla karşılaşmakta.

Fiyatı 199,95 Dolar olarak açıklanan yeni HD 560S modeli 29 Eylül 2020 tarihinde yani yarın resmen çıkışını gerçekleştirecek ve şu an ön sipariş ile alınabiliyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.