Sevilen Animasyon Mulan’ın Filmi Çıkıyor! İlk Fragman Yayınlandı

410

Mulan bundan uzun yıllar önce 1998’de bir animasyon olarak karşımıza çıkmıştı. Ülkemizde de Türkçe dublajlı bir şekilde yayınlanmış ve özellikle çocuklar tarafından ilgiyle izlenmişti.

Disney aradan yıllar geçtikten sonra Mulan’ı farklı bir şekilde tazelemek istedi ve bu kez sinema filmiyle karşımıza çıktı. Mulan çok yakında vizyonda olacak ve ilk fragman yayınlandı bile.

Yifei Liu’nun başrölünde yer aldığı Mulan filmi Disney stüdyolarının aksiyon filmleri arasına eklenecek olup, başrol Liu filmde Hua Mulan rolünü canlandıracak.

Mulan, seferberlik karşısında babasını askere göndermek yerine kendisi askere gitmek isteyen bir genç kızdır. Babasının hasta olduğunu ve seferberliğe katılamayacağını bilen Mulan, babasının erkek çocuğu da olmamasından dolayı askere alınacağının farkındadır ve bunu engellemek için kendisini erkek kılığına sokar ve bir şekilde askeriyeye katılır.

OKU:  Ön siparişe açılan Galaxy S10'un yanında verilecek hediyeler ve telefonun özellikleri!

Mulan aksiyon filmi 27 Mart 2020’de vizyona girecek. Büyük olasılıkla ülkemizde de yayınlanacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.